Hodnocení dětského klubu rodiči

Dětský klub Didis je ze strany rodičů pozitivně hodnocený zejména pro individuální a děti respektující přístup, úzkou spolupráci s rodiči, letitou praxi s nadanými dětmi i logopedickou péči.

Chci se přidat!
Rodiče s dítětem

Didi je pro mě velkou inspirací. Vnímám ji jako přirozenou autoritu, která dokáže (nejen s dětmi), navázat rovný a respektující vztah. Citlivě vnímá individualitu každého dítěte, jeho potřeby a podle toho k nim přistupuje. Zároveň ale umí nastavit jasné a pevné hranice. Je velmi nápaditá a podporuje v dětech zvídavost, kreativitu a rozvíjí v nich mnohé stránky jejich osobnosti. Líbí se mi, že ve všech situacích hledá možná řešení a mám pocit, že slovo „nejde“ pro ni neexistuje. Plně ji důvěřuji a kdykoliv, bez zaváhání, ji svou dceru svěřím. Děti jí mají moc rády a to, myslím, mluví za vše!

– Maminka Lucie a dcera Anička 

Moje dcera si vždycky vážila každého času s Didi, protože jí těšilo dozvídat se nové informace, které by ve školce ani od nás nedostala. Ráda plní aktivity plné zajímavých úkolů, které v klubíku dostává a nemá pak čas na žádné zbytečné lumpárny, což je pro nás jedině výhodou. Didi je pro naší dceru zřejmě tou nejhodnější vychovatelkou, kterou kdy měla a já mohu jen souhlasit. Podle mě je její zájem o děti opravdový a skutečně klade důraz na jejich rozvoj. Umí, ale navést i nás rodiče – lidsky bez vstupování do role autority. Jsem rád, že Julinka i já jsme Didi v životě potkali. Děkujeme! 🙂

– Otec Julinky

U nás doma se neříká, jedeme do školky, ale jedeme k Didi. Kluci jsou nadšení z jejích originálních nápadů, milují pokusy a informace, které nás doma nenapadne sdílet s předškoláky. K Didi máme jako rodiče plnou důvěru, rozumí našim očekáváním a naplňuje je s předstihem. Jsme ji vděční za doporučení docházky našeho nejmladšího syna již od 3 let, které zásadně a pozitivně ovlivnilo jeho myšlení a postoj.

– Rodiče Davči a Pandy

Jsem ráda, že moje děti mohou trávit svůj čas s Didi, která je respektuje, vnímá je takové, jací jsou, se všemi jejich potřebami, radostmi i strastmi. Didi je akční, nápaditá a nabitá pozitivní energií. Nebojí se zabrousit do jakéhokoliv tématu nebo vyrazit na expedici na jakékoliv zajímavé místo, ať je to planetárium, letiště nebo sběrný dvůr. A navíc slovo DIDI funguje jako zaklínadlo – bezpečně vykouzlí úsměv na každé dětské tváři v okolí kde je 🙂

– Rodiče Elinky a Nikiho